Prona në Turqi na telefononi : +90 242 511 99 98
Gjeni prona juaj ëndërr në Turqi

Prona në Turqi | Apartamente në Alania

Mirë se vini në Summerhome Pronë në Turqi  

A jeni duke kërkuar një shtëpi të verës comfortible apo një investim fitimprurës në Turqi? Ne jemi të kënaqur të ju paraqesim ofertën tonë të gjerë, duke ofruar në shumë qytete apartamente komode, shtëpi të favorshme, vila luksoze në vendbanimet unike private me një pamje deti-magnificiant.


Nga përvoja jonë afatgjatë në këtë fushë kemi kuptuar se një partner i besueshëm është ai që ju duhet të gëzoni plotësisht shtëpinë tuaj për pushime në Turqi. Prandaj, ne garantojmë një shërbim profesional dhe të bëhemi dora e djathtë e juaja para, gjatë dhe pas blerjës së një pronë në Turqi. Tani ndjehuni të lirë për të vizituar pronat tona në Alania, Side, Belek Antalia e Kemer dhe mos hezitoni të na kontaktoni, ju mirëpresim !

OFERTA turke Pronës Hot

4-rooms Duplex in Lory Queen
4-rooms Duplex in Lory Queen

4-rooms Duplex in new Complex Lory Queen, that is located in Kestel, Alanya - quiet and friendly town that retain its pleasant provincial and natural charm.
The long sandy beach, magnificent view of the mountains and the endless Mediterranean Sea give the joy and warmth.

Çmimi nga 151.500 € lexoni më tepër
2-rooms seaview Apartment in Lory Queen Residence
2-rooms seaview Apartment in Lory Queen Residence

2-rooms sea view Apartment in new exclusive Residential Complex Lori Queen - located in a quiet and pleasant area of Alanya - Kestel, surrounded by amazing scenery Dim Valley and the Mediterranean Sea.

Çmimi nga 64.000 € lexoni më tepër
Crystal Garden 3-room apartment
Crystal Garden 3-room apartment

Luxury Crystal Garden 3-room seaview apartment on the 5th floor, fully furnished with white goods and jacuzzi in en suite bathroom, located in Cikcilli/Alanya directly behind the Alanyum shopping centre within a comfortable distance to the beach and Alanya city centre.

Çmimi nga 150.000 € lexoni më tepër
Crystal Park 3-room apartment for sale
Crystal Park 3-room apartment for sale

Luxury Crystal Park 3-room seaview apartment on the 7th floor, with a high quality furniture, white goods and jacuzzi in en-suite bathroom, is located in Cikcilli/ Alanya directly behind the Alanyum shopping centre within a comfortable distance to the beach and Alanya city centre.

Çmimi nga 225.000 € lexoni më tepër

Çmimi nga 125.000 € lexoni më tepër
Modern full furnished 2-rooms apartment
Modern full furnished 2-rooms apartment

Wonderful apartment with one bedroom on the 5-th floor has an incredible panoramic view of Mediterranean see and Crystal Garden Residence yard with its swimming pools, walking passes and fruit trees.

Çmimi nga 95.000 € lexoni më tepër
1+1 Apartment on the 5-th floor in Crystal Garden
1+1 Apartment on the 5-th floor in Crystal Garden

2-rooms Apartment on the 5-th floor in Crystal Garden Residence that is located in Cikcilli/Alanya. Near the Alanyum shopping center and only 900 m from gorgeous sandy beach.

Çmimi nga 80.000 € lexoni më tepër
Crystal Nova
Crystal Nova

Çmimi nga 64.000 € lexoni më tepër

Prona te Turqise

Custom Villas in Turkey

Vila ne Turqi

A nuk e ndjekin të tjerët! Own design vilë tuaj ëndërr në Turqi dhe ne do ta bëjë atë të bëhet e vërtetë.

Lexo më shumë
Sea view Property

Pamje nga deti Pronës në Alania

Shiko prona unike e detit-para dhe pamje nga në Turqi duke Summerhome. Ndjehen erë deti me çdo frymëmarrje të merrni.

Lexo më shumë
Resale Property in Alanya

Prona rishitje në Alania

A jeni duke kërkuar apartamente të lira për Alania shitje? Shikoni pronën tonë rishitje Alania

Lexo më shumë
Rental Property

Prona me qira në Alania

A doni të kaloni pushimet tuaja në tuaj në vend të në një hotel të mbushur me njerëz të zhurmshme? Me qira një apartament ose një vilë përgjatë bregdetit turk.

Lexo më shumë
Lajmet Real Estate
Almeda Abazi: Karriera ime në Turqi - Top Channel Albania
26.04.2012 —

Almeda Abazi: Karriera ime në Turqi - Top Channel Albania - News - Lajme lexoni më tepër

Davutoğlu:Turqia,investime n turizm
09.02.2012 —

Ministri i Jashtm i Turqis, Ahmet Davutoglu garantoi dje Kryeministrin Sali Berisha pr angazhimin e qeveris s tij dhe biznesit turk pr t zhvilluar n Shqipri investime t rndsishme n sektorin e turizmit. lexoni më tepër

Copyright © 2011 - 2018 Summer Home Real Estate
Carsi mah.Damlatas cad. Ali Nazim Apt.61/c 07400 Alanya / Turkey
Phone: 0090 242 511 99 98 E-mail: info@summerhomealanya.com
Na Kontaktoni